MOVING DAYS
We verhuizen ons magazijn en bieden daarom 25% korting op je hele bestelling. Gebruik de code MOVE25 bij het afrekenen. Lees meer hier.
Hou op onze website het label "Beautiful Price" in de gaten. Het label betekent dat je als klant er zeker van kunt zijn dat je een eerlijke prijs krijgt. Beautiful Price zijn zorgvuldig geselecteerde producten die we voortdurend vergelijken met erkende retailers om je de aantrekkelijkste prijzen aan te bieden. De prijzen en inbegrepen producten, worden continue bijgewerkt en
zijn niet inbegrepen bij aanbiedingen op onze website.
(De aanbieding geldt niet voor bundelaanbiedingen)
-
- Extreme conditioner ontklit, versterkt en beschermt beschadigd en versleten haar. Het herstelt de beschadigde delen van het haar met proteïnen en ceramiden, herstelt de kracht, het beschermend oppervlak en de glans van het haar. Het haar wordt fris en resistent.
- Verzacht, ontklit en helpt beschadigd en versleten haar weer op te bouwen.
- Maakt het haar glad, glanzend en hanteerbaar. - Informatie
-
Bij contact met de ogen onmiddellijk met veel water uitspoelen.
REDKEN , 277, rue Saint Honoré 75008 PARIS, [email protected]
- Gebruik
- Ingrediënten Artnr: B025432